NO

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Adnan Serin

Bankalar ve Uluslararası Ticaret ve Dış İlişkiler Kurulu Başkanı

 

Durmuş Dönmez

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üye

02

Abdullah Şenol

Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitim Komisyonu Başkanı

 

Ahmet Güngör

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üye

03

Prof.Kadirhan Sunguroğlu

Üniversiteler ve Sağlık Hizmetleri Komisyonu Başkanı

 

Cahit Maaç

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üye

04

Nihat Erdoğan

Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu Başkanı

 

 

Başkan Yard.

 

 

Asil Üyesi

05

İlknur Uyanık

Gençlik Kolları Komisyonu Başkanı

 

Oğuzhan Doğan

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üye

06

Hanife Şahin

Kadın Kolları Komisyonu Başkanı

 

 

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

07

Nevzat Fındık

Ankara Meslek Odaları ile Koordinasyon Kurulu Başkanı

 

Mehmet Açıkgöz

Siyasi İşler Komisyonu Başkan Yardımcısı

 

Satılmış Türkmen

Asil Üyesi

08

Bekir Nazım Ada

Basın, Yayın, Medya ve Halkla İlişkiler Kurulu Başkanı

 

Taner Yılmaz

Başkan Yard.

 

Ali Bayramoğlu

Asil Üyesi

09

Ali Odabaşı

Belgesel, Kültür ve Sanat Etkinlikleri Kurulu Başkanı

 

Meral Otan

Başkan Yardımcısı

 

Hamdi Yıldırım

Asil Üyesi

10

Necati Kılıç

Spor Etkinlikleri ve Yatırımları Komisyonu Başkanı

 

Oğuzhan Doğan

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

11

 

Projeler, Danışmanlık Hizmetleri ve Fonlarla İlgili Koordinasyonlar Kurul Başkanı

 

 

 Başkan Yardımcısı

 

 

 Asil Üyesi

12

Av. Osman Çelebi

Hukuk Müşavirliği Komisyonu Başkanı

 

 

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

13

Nihas Kadıoğlu

Engelliler ve Otizmlileri Hayata Kaynaştırma Kurulu Başkanı

 

Canan Öztürk

Başkan Yardımcısı

 

Hanife Şahin

Asil Üyesi

14

Taner Yılmaz

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Komisyonu Başkanı

 

Murat Baran

Başkan Yardımcısı

 

Özge Atağ

Asil Üyesi

15

Gürcan Özdağ

Tarım Ve Orman İşleri Kurulu Başkanı

 

Nihas Kadıoğlu

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üye

16

Canan Öztürk

İşaret Dili Komisyonu Başkanı

 

Hanife Şahin

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

17

Emin Kerimoğlu

İklim Değişikliği Ve Çevre Komisyonu Başkanı

 

 

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

18

Mehmet Ali Oral

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyonu Başkanı

 

 

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

19

Mehmet Açıkgöz

Siyaset ve Yerel Yönetimler Kurulu Başkanı

 

 

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

20

Arzu Dinçsönmez

Çevre, Doğa Ve Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı

 

Havva Kocaarslan

Başkan Yardımcısı

 

 

Çevre, Doğa Ve Hayvan Hakları Komisyonu Asil Üyesi

21

Cevdet Sezgin

MEB ve Eğitim Politikaları Kurulu Başkanı

 

Ömer Akay

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

22

İsmail Cingöz

Türk Dünyası Komisyonu Başkanı

 

Durak Turan Düz

Başkan Yardımcısı

 

İsmail Uçakçı

Asil Üyesi

23

Hikmet Altuntop

STK, Yapılanma ve Teşkilatlar Komisyon Başkanı

 

İsmail Uçakçı

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

24

Abdullah Kılınç

Bürokratik İşler Komisyonu Başkanı

 

Durmuş Dönmez

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

25

Emine Aslan Bulgan

Gezi ve sosyal Faaliyetler Komisyonu Başkanı

 

 

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

26

Kudret Bulut

Kimsesizler ve Yurt Çocuklarından Sorumlu Komisyon Başkanı

 

 

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

27

Metin Genç

Kurum ve Kurulaşlarla Diyalog Komisyonu Başkanı

 

Durmuş Dönmez

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

28

Ali Odabaş

Yayım, Kütüphaneler ve Kültür ile Sanat Etkinlikleri Kurul Başkanı

 

 

Başkan yardımcısı

 

 

Asil Üye

29

Cahit Maaç

Strateji Geliştirme ve AR-GE Komisyonu Başkanı

 

 

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

30

 

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Komisyonu Başkanı

 

 

Başkan Yardımcısı

 

 

Asil Üyesi

31

Ümral Demir

Organizasyonlardan Sorumlu Komisyon Başkanı

 

 

 

 

 

 

32

 

Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Komisyonu Başkanı